You are currently viewing Stwarzasz swój świat za pomocą uczuć, które czujesz…

Stwarzasz swój świat za pomocą uczuć, które czujesz…

Stwarzasz swój świat za pomocą energii i wibracji, które to dostrajasz za pomocą swoich uczuć i emocji. Dlatego aby zauważyć zmianę w „zewnętrznym” świecie najpierw musisz zmienić swój świat „wewnętrzny”. 

O co chodzi w świadomym stwarzaniu swojego świata? Chodzi o to, żeby już teraz emanować energią taką, jaką miałaby osoba, którą chcemy się stać.

Od czego zacząć stwarzanie swojego nowego świata? 

1. Zadaj sobie pytanie: jakie uczucia i emocje będzie miała osoba, której życie wygląda tak:…..

2. Jakie słowa, które wypowiadam mogą blokować/ podważać te emocje? 

3. Jakie myśli, które pojawiają się w mojej głowie mogą blokować/ podważać pożądane emocje?

4. Jakie działania przeczą pożądanym emocjom?

Zacznij się zmieniać:

Zmień swoje myśli! Bądź na nie uważny! Pilnuj się – kiedy przyjdzie Ci do głowy myśl podważająca możliwość zaistnienie zmiany, której pragniesz, natychmiast udowodnij sobie, że jest nieprawdziwa. I zastąp ją pożądaną pozytywną myślą.

Np. Pojawi się myśl: przecież nie dam rady! Wtedy wymień sobie wszystko w czym odniosłeś sukces, wszystko co było trudne ale osiągnąłeś cel. I powiedz do siebie w myślach lub na głos: dałem radę z….. więc z tym też sobie poradzę! 

Uważaj na swoje słowa, niech nie zaprzeczają temu co chcesz osiągnąć! Pod żadnym pozorem nie mów źle o sobie! Nawet w żartach niech Ci się nie wymsknie: „ale jestem głupia! Hahaha!” Twoje słowa ustanawiają Twoją prawdę. Jak cisną Ci się na usta takie słowa zastąp je: „no tak, mogłam zrobić inaczej, będę wiedziała na przyszłość”

Myślami, słowami i działaniami stwarzasz swój świat, zasiewasz nasiona, aby póżniej zebrać plony.

Uważaj na swoje działania 

Niech Twoje działania nie przeczą temu kim chcesz się stać. Na przykład jeśli chcesz spotkać swoją miłość nie siedź w domu z nosem na kwintę, tylko wyjdź do ludzi i bądź w radosnej aurze. Bo jak się zachowuje osoba, która się właśnie zakochała? Czy siedzi w domu niezadowolona ze swojego życia i chce, żeby się wszyscy odczepili? Czy może wszędzie jej pełno, uśmiech nie schodzi jej z ust, emanuje radością i miłością, ma motyle w brzuchu i zachowuje się jak zaczarowana…?Zacznij się tak zachowywać, zakochaj się w sobie i świecie i bądź już w tych emocjach. Zauważaj wszędzie piękno, nawet to najmniejsze… bądź oczarowany… bądź miłością!

Czy to naprawdę jest aż tak proste?

Tak, to tak działa. Stwarzasz swój świat w każdej chwili, bo w każdej chwili emanujesz energią. Ale czy proste będzie dla Ciebie zmienić tą wysyłaną energię? Czy proste będzie dla Ciebie zmienić swoje utarte od lat słowa, myśli i działania? Może być trudno, bo jesteś w nawyku i ten nawyk ukształtował i nadal kształtuje Twoje życie.

Wiele razy przyjdzie do Ciebie niepomyślna myśl, wiele razy powiesz nieodpowiednie słowa, trochę czasu minie zanim wypracujesz by nie działać przeciw sobie. Ale… to jest tylko i wyłącznie kwestia determinacji. Pamiętasz jak uczyłeś się jeździć samochodem? Na początku było to totalnie nowe i obce. Popełniałeś głupie błędy, nie umiałeś odpuścić sprzęgła… itd. Ale dzień po dniu nauczyłeś się tego aż zdałeś egzamin. A teraz jazda samochodem to prawie na autopilocie, prawda?

Dokładnie tak samo pracuj z myślą, słowem i działaniem. Oczywiście jeśli pragniesz zmiany!

Czy wszystko można zmienić?

Na to pytanie najlepiej niech odpowie Ci moja historia i moje doświadczenie, o których przeczytasz tutaj: https://artlantyda.com/kim-jestem