czym są obrazy wysokowibracyjne?

czym są obrazy

wysokowibracyjne?

Nieustannie kreujesz swój świat

Każdy z nas posiada energię i moc. Dzięki nim kreujesz swój świat. Czy jesteś tego świadomy, czy też nie, każdego dnia tworzysz swoją przyszłość za pomocą myśli, słów i działań.
Twoje zewnętrzne życie jest odzwierciedleniem życia wewnętrznego. Jeżeli nie podoba Ci się to, w jaki sposób toczy się Twoje życie, pragniesz zmiany, marzysz o innym życiu. Chcesz, żeby było inaczej. Ale nie zmieni się nic na zewnątrz, dopóki nie zmienisz swojego wewnętrznego świata.

Wszystko jest energią. Ty zanurzony w tej energii wibrujesz w określony sposób, a świat wokół Ciebie dostosowuje się do tej wibracji. 
Łatwo to dostrzec na prostych przykładach: jeśli od rana masz zły humor, spotkasz niemiłych ludzi, Twój pociąg się spóźni, a samochód ochlapie Cię wodą z kałuży. I wszytko będzie się źle układać… dopóki nie zmienisz swojego humoru.
Z kolei jeśli jesteś w dobrym humorze i wibrujesz radością, ludzie się do Ciebie uśmiechają, spotykają Cię same mile rzeczy, dosłownie otrzymujesz prezenty z przestrzeni.

Oto najprostsze przykłady, których na pewno doświadczyłeś wiele razy w życiu. Twoja wibracja przekłada się dosłownie na wszystko.
Jeżeli skupiasz się na pieniądzach, ale na rachunkach i strachu, że nie będziesz mieć wystarczająco pieniędzy, żeby je opłacić, faktycznie tak się stanie a na domiar złego popsuje Ci się samochód i będziesz musiał ponieść jeszcze większe koszty.
A może chcesz znaleźć miłość? Cały czas szukasz i rozpowiadasz wszystkim dookoła, że nie możesz spotkać na swojej drodze nikogo, z kim mógłbyś się związać. Wysyłając taką wibrację braku trwasz w samotności a Twoje związki są krótkie i niesatysfakcjonujące.

Kiedy chcesz zmienić swoje życie, jedynym sposobem, żeby to zrobić jest zmiana energii, którą emanujesz przez cały czas...

Czy jesteś gotowy zmienić swoją wibrację?

Oznacza to, że musisz zmienić swoje emocje, myśli, słowa i działania. Dopiero wtedy zmieni się wibracja, którą wibruje Twoje ciało.

Spójrz na ostatni przykład: Pragniesz miłości. Jedynym sposobem by spotkać tą prawdziwą dla Ciebie miłość jest STAĆ SIĘ MIŁOŚCIĄ.
Wysyłając wibrację miłości sprawisz, że wszystko wokół Ciebie będzie tak wibrować i odpowiednie osoby pojawią się w twoim polu praktycznie natychmiast!

Z kolei jeśli będziesz wibrować: poszukiwaniem, lękiem przed związkiem, rozczarowaniem czy przekonaniem, że na pewno nie spotkasz tej jedynej/tego jedynego. To zgadnij co się stanie? Właśnie to dostaniesz. Wiecznie będziesz szukać ale nie będziesz znajdować…

OBRAZY WYSOKOWIBRACYJNE - siła wizualizacji podtrzymująca nowe wysokie wibracje!

OBRAZ WYSOKOWIBRACYJNY jest niezwykłym unikatowym narzędziem pomagającym w tej przemianie, ponieważ za każdym razem kiedy na niego spojrzysz, natychmiast przypomina Ci Twoją NOWĄ WIBRACJĘ.

Twój OBRAZ WYSOKOWIBRACYJNY jest dla Ciebie lustrem, które powiesisz tak, aby móc przeglądać się w nim jak najcześciej. Ale nie widzisz w nim osoby, która jest nieszczęśliwa, tęskni za spokojem, miłością…. Której brakuje zdrowia czy też ma niewystarczająco pieniędzy. Kiedy widzisz nowego siebie emanującego nowymi uczuciami, te emocje od razu pojawiają się w Tobie i wskakujesz w swoją nową energię i nową wibrację. A to podstawa do zaistnienia zmiany.

OBRAZY WYSOKOWIBRACYJNE powodują konkretne emocje. Zobacz przykłady intencji z jakimi są malowane:

Płynie przeze mnie moc miłości i obfitości.

Ten magiczny obraz opowiada o umocnieniu się, o poczuciu połączenia ze wszechświatem, kosmiczną siłą i energią, wyższym Ja. O pewności. Galaktyki, gwiazdy i gwiezdny pył otulają i przypominają kim w istocie jesteś, skąd pochodzisz.

Mówi o byciu miłością, wypełnieniu się miłością i o tym, że ta miłość przepływa przez nas i płynie do innych ludzi wznosząc ich i pomagając im. Kwiaty przepływające przez ośrodek serca są emanacją miłości, płyną one dalej do wszystkich istot, by mogły poczuć to samo.

Postać na obrazie jest skąpana w blasku gwiazdy, która symbolizuje obfitość na każdym poziomie, obfitość finansowa, obfitość przyjaźni, miłości, pomysłów, możliwości. Osoba jest otwarta na to wszystko, ma otwartą postawę i chłonie każdy blask i każdy prezent od wszechświata.

Obraz wielkoformatowy: 120x160cm

Obraz Mocy Radość z życia i Obfitość

Radość z życia i obfitość.

To dzieło otwiera serce, jak również czakrę serca odpowiadającą za kreację, za fantazję, za moc i poczucie sprawczości, tworzenia swojej rzeczywistości. Mówi, że w naszym własnym wszechświecie, to my ustalamy zasady, dlatego maki mogą być różowe a chmury bajkowe! Zalewająca łąkę fala, zalewa całą postać czystą radością i miłością. Ostatecznie wszystko tonie w miłości i radości i jest doskonałe.

Fala jest również vortexem, wirem, budzi energię obfitości, energię bogactwa, pieniędzy. Ona jest. Obfitość zalewa kobietę i stworzony przez nią świat. Pieniądze płyną do postaci na obrazie nieprzerwanie, tak jak nieprzerwanie powstają fale na oceanie. Ocean i fale to niesamowita siła i moc natury, której jesteśmy częścią i możemy z niej korzystać.

Intencja obrazu to NIEOGRANICZONA CZYSTA RADOŚĆ Z ŻYCIA I OBFITOŚĆ, BOGACTWO, PRZEPŁYW.

Obraz wielkoformatowy: 120x160cm

Tworzę nowe życie i nowy świat pełen miłości

Obraz dla wyjątkowo mocnej osoby, która poznała różne światy i zmienia życie wielokrotnie. Szukając swojej drogi cały czas wzrastała i budziła swoje ukryte zdolności. Znalazła, zdecydowała, postawiła na niej stopę na nowej ścieżce, na nowej ziemi i zrobiła pierwszy krok. Jest w nieznanym sobie miejscu, ale emanuje radością i miłością. Jest pewna wizji swojego życia. 

Wspierająca energia planet i gwiazd uspokaja ją i umacnia.

Zgłębia wiedzę służącą leczeniu ciała poprzez umysł i emocje, a raczej przypomina sobie to, co już wiedziała z intencją pomocy innym. W jej sercu powstała nowa galaktyka pełna miłości i wsparcia, do której zaprasza osoby stające na jej drodze i potrzebujące podania im pomocnej dłoni. Wypełnia je miłością, wiedzą i zrozumieniem.

Intencja obrazu to PÓJŚCIE SWOJA NOWĄ DROGĄ, STWORZENIE NOWEGO ŚWIATA oraz PEŁNA MIŁOŚCI I OTWARTEGO SERCA POMOC INNYM. 

Obraz wielkoformatowy: 120x160cm

Magia Wiecznego Wszechświata

Ten obraz powstał jako prezent urodzinowy. To fantazja na temat kosmicznego rozgwieżdżonego nieba. Opowiada o naszym magicznym świecie pełnym przepięknych zjawisk, jak Droga Mleczna, galaktyki i gwiazdy nad nami, zorze polarne, tęcze, wschody i zachody słońca… Mówi, że to wszystko istnieje od zawsze i zawsze będzie istnieć wprawiając nas w zachwyt i budząc poczucie jedności z kosmosem i naturą, z kolorami, dźwiękami…

1000 letnie Smocze Drzewo rośnie w Icod de Los Vinos na Teneryfie tuż koło mojego domu. Jest ono symbolem długowieczności. Rdzenny lud Wysp Kanaryjskich, Guanczowie, przypisywał smoczym dracenom właściwości magiczne oraz lecznicze. Przecięcie charakterystycznie poskręcanych ze sobą warstw kory drzewa smoczego sprawia, że sączy się z niej żywica w kolorze ludzkiej krwi.

Intencja obrazu to UZDROWIENIE ciała, energii i umysłu. DŁUGOWIECZNOŚĆ, przeżycie długich lat spokojnym i jednocześnie pełnym kolorów życiem. W ZDROWIU, w wysokich wibracjach i emocjach zachwytu nad ogromem wszechświata i poczuciu jedności z nim.

Wymiary obrazu: 30x40cm