zamów swój wysokowibracyjny obraz

JAK POWSTAJĄ OBRAZY WYSOKOWIBRACYJNE?

SESJA PRACY Z ENERGIĄ

Poznajemy się. Opowiadasz mi jak wygląda Twoje stare życie, dokąd dążysz i jakiego życia pragniesz.

Czytam Twoją Energię. Kiedy już Cię poznam i poczuję Twoje emocje, łączę się z Twoim polem energetycznym i czuję to, co Ty czujesz. Na sesji omawiamy wszystkie energetyczne i emocjonalne blokady, które nie pozwalają Ci żyć życiem, jakiego pragniesz.

OBRAZ

W mojej głowie powstaje obraz, którego bohaterem jesteś Ty, Twoja energia lub to, jak Cię widzi moje serce. Jesteś tam Ty z przyszłości, ze wszystkimi pozytywnymi emocjami, których do tej pory brakowało w Twoim życiu.

Przed codzienną pracą z obrazem medytuję podnosząc moją wibrację. Musisz wiedzieć, że energia, z jaką coś robimy lub tworzymy, zostaje potem w danym przedmiocie. Twój Obraz Mocy ma być wręcz naładowany energią miłości, żebyś patrząc na niego czuł tony wspaniałych uczuć. Dlatego nie maluję, gdy mam słabszy dzień i nie jestem w wysokiej energii.

Powstaje szkic. Cały czas jestem w połączeniu z Twoim polem i już na pierwszej warstwie obrazu nanoszę ośrodki energetyczne wpisując w nie i wymawiając odpowiednie mantry i wypełniając je najmocniejszym lekarstwem – miłością. Jeżeli jesteś uważny na swoje emocje, to już na tym etapie zaczniesz odczuwać zmianę.

Obraz przeważnie ewoluuje w miarę jak Ty się zmieniasz pracując nad sobą i wibrując już w coraz inny sposób. Praktycznie do samego końca pracy malarskiej, przychodzi coś z pola energetycznego, co musi znaleźć się na obrazie. 

TWÓJ OBRAZ WYSOKOWIBRACYJNY

Ukończony obraz wieszasz w widocznym miejscu. Za każdym razem, kiedy na niego spojrzysz wypełniasz się radością i emocjami, które czujesz żyjąc swoim wymarzonym życiem. To Twoja zewnętrzna wizualizacja. To lustro, w którym się przeglądasz. Widzisz siebie takiego, jakim chcesz się stać i jakim się właśnie stajesz. A stajesz się inną osobą z inną energią, a Twoje życie zaczyna się dopasowywać do nowej energii.

Jeżeli chcesz przyspieszyć zmianę zapraszam Cię na kurs online, na którym dowiesz się jak podnosić swoją wibrację, jak pracować ze słowami, myślami i ciałem.

Zamów swój indywidualny OBRAZ WYSOKOWIBRACYJNY już teraz!

Aby zamówić Swój WYJĄTKOWY OBRAZ WYSOKOWIBRACYJNY podaj kwotę, jaką jesteś gotowy w niego zainwestować, a ja odpowiem jaki rozmiar i technikę wykonania obrazu mogę Ci zaproponować.

Kwota nie powinna być dla Ciebie za duża, ale też nie możesz czuć, że jest za mała i łatwo ją wydajesz, tu też chodzi o energię, przepływ i obfitość. Dobrze, żebyś czuł, że obraz jest dla Ciebie ważny.

W tym celu użyj formularza, który znajdziesz poniżej 🙂

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o WYSOKOWIBRACYNYCH OBRAZACH skontaktuj się ze mną przez Whats App pod numerem:

+48 503 653 003
Możesz napisać wiadomość używając ikonki Whats App w prawym dolnym rogu. 

A jeśli chcesz, wyślij do mnie maila: info@kamilakaminska.com


Galeria - jak powstają obrazy: