poznaj mój wszechświat

Malarka Kamila Kamińska

Kamila Kamińska

Cześć! Nazywam się Kamila, kiedy piszę te słowa, od 10 miesięcy mieszkam i tworzę w przepięknym San Marcos na Teneryfie. To, że mieszkam na rajskiej wyspie, na której lato trwa cały rok, że budzę się razem ze słońcem i żyję wolno i spokojnie oraz to, że zaczęłam dzielić się z ludźmi artystyczną i magiczną stroną mojej duszy jest wynikiem mojej decyzji o stworzeniu nowego idealnego życia. I nie stworzyłam tego za pomocą pozytywnego myślenia i afirmacji.

Jeszcze tak niedawno moje dzisiejsze życie było tylko marzeniem. Próbowałam do niego dojść stosując afirmacje, wypowiadając życzenia i wierząc, że tak będzie. Ale utknęłam w martwym punkcie i nic nie działało… pomimo moich starań ta wizja wcale nie była na wyciągnięcie ręki i nie rysowała się na moim widnokręgu.

To był jeden z błędów, które popełniałam wcześniej: myślałam o tym jak chcę żyć, wypowiadałam życzenia i pracowałam na swoje marzenie budując odpowiedni biznes, ale…. Ale nie czułam się tak, jak czułaby się osoba, która już to życie otrzymała. Nie wysyłałam takiej energii, jaką wysyłałaby Kamila, która żyje spokojnie, robi to, co kocha i ma widok na ocean… Dopiero kiedy zaczęłam w odpowiedni i świadomy sposób podnosić wibrację konkretnych uczuć i wspomagać to wizualizacją zaczęła dziać się magia. 

Obserwując tą przemianę z boku powiedziałbyś, że nagle pojawiło się wiele zbiegów okoliczności, dzięki którym mogłam osiągnąć mój cel. Tak! Tych zbiegów okoliczności było zatrzęsienie! Wszystko czego doświadczyłam było wręcz niespotykane. Nie spodziewałam się takiego scenariusza zdarzeń i sama tak doskonale bym go nie wymyśliła. Ale żadne zdarzenie nigdy nie wydarzyło się przypadkiem, to był wynik mojej codziennej pracy ze sobą, z moimi myślami, słowami, energią i wibracją ciała. To był wynik mojego otwarcia się na nieznane, na zaufanie przestrzeni…

Wokół mnie zjawiły się odpowiednie osoby, trafiałam do właściwych miejsc we właściwym czasie. Nagle pojawiały się możliwości zarobienia pieniędzy i pozbycia się zobowiązań. Kiedy czegoś potrzebowałam, natychmiast dostawałam odpowiednią informację. I gdy to wszystko pojawiało się dosłownie przed moim nosem, nie zastanawiałam się czy coś się uda czy nie, brałam byka za rogi i dosłownie biegłam do przodu. 

Przez jeden rok wszystko ułożyło się tak, żebym mogła zamieszkać w moim wymarzonym raju i zajmować się tym, co kocham czyli Artystyczną Twórczością i Pomocą Innym w podobnej Przemianie, we Wzroście, w Rozwoju, w Pójściu do Przodu.

Mając takie doświadczenie pomagam innym w prawdziwej zmianie swojego życia za pomocą zmiany energii i wibracji ciała.

Tworzę WYSOKOWIBRACYJNE OBRAZY i prowadzę KURSY MEDYTACJI, KURSY PRACY Z ENERGIĄ I CZAKRAMI dla osób gotowych na zmianę, gotowych na pracę ze sobą i gotowych na życie nowym życiem!

Jestem artystką, malarką, tworzę unikatowe wielowarstwowe WYSOKOWIBRACYJNE OBRAZY przedstawiające zamawiające je osoby, ale już w ich przyszłości, w zdrowiu, w miłości, radości, obfitości, z odpowiednią wibracją i ustawionymi czakrami.

Moje prace powstają w wysokiej wibracji energetycznej, każdorazowo pracę poprzedzam medytacją otwierającą czakrę serca i przepływ. Maluję na podstawie informacji w przestrzeni, które potocznie nazywamy intuicją. W trakcie nucę mantry i wypowiadam życzenia, czytam pole i sprawdzam, czy już zachodzi zmiana…

Gotowy OBRAZ WYSOKOWIBRACYJNY  jest niezwykłym narzędziem ponieważ ma za zadanie, za każdym razem kiedy na niego spojrzysz, natychmiast przypomnieć Ci Twoją NOWĄ WIBRACJĘ. 

OBRAZ powstaje w wysokich wibracjach i ta wibracja w nim pozostaje. Jest przepełniony pełnymi mocy uczuciami radości i miłości. Kiedy na niego patrzysz uśmiechasz się i wprawiasz się w zachwyt. Jesteś na nim Ty w pełni szczęścia i emocji z Twojego Nowego Wspaniałego Życia. Kiedy widzisz tą wersję siebie, odpowiednie emocje automatycznie rosną w Tobie. Dzięki temu Twoja Nowa Wibracja staje się Twoją prawdą i zaczynasz ją odczuwać coraz częściej. OBRAZY WYSOKOWIBRACYJNE przyspieszają proces zmiany, ponieważ pokazują Cię jako istniejącą już osobę z przyszłości. A skoro ta osoba już istnieje i czujesz jej radość nie chcesz wracać do starych nawyków.