WE ARE FROM STARS

JESTEŚMY Z GWIAZD

Zapraszamy na magiczną wystawę malarsko-fotograficzną, która przeniesie Cię w pełen kolorów i zapieracjących dech scenerii KOSMOS!

Otwórz swoje serce i zobacz skąd jesteś!

Człowiek od zawsze kocha patrzeć w gwiazdy, te ogromne, nieodkryte, niezbadane przestrzenie nieprzerwanie nas fascynują.

To, czego często nie widać gołym okiem – jest ulubionym przedmiotem obserwacji Adama, który w swoje magiczne prace wkłada dużo czasu i cierpliwości. Nocą robi niesamowite zdjęcia, by pokazać ludziom, jak wspaniały spektakl rozgrywa się nad nami. Droga mleczna, gwiazdy, planety, mgławice, galaktyki… to okolice, w których czuje się, jak w domu.

Kamila kocha malować gwiazdy, mgławice i galaktyki, rozgwieżdżone niebo znajdziesz w większości jej prac. Uważa, że pochodzimy z gwiazd nie tylko pod względem pierwiastków występujących w ciele, ale także biorąc pod uwagę naszą energię, moc i wibracje. Zdjęcia Adama stały się dla niej inspiracją do stworzenia serii gwiezdnych obrazów.

Z tego połączenia powstał pomysł na niezwykłą wystawę fotograficzno – malarską, którą właśnie szykujemy! Pierwsza wystawa będzie miała miejsce na Teneryfie! Szczegóły już wkrótce! Stay tuned.