You are currently viewing Jesteś energią i światłem.

Jesteś energią i światłem.

Jest w tobie więcej przestrzeni niż materii. Jesteś energią i światłem. W Tobie i wokół Ciebie jest pole elektromagnetyczne, które emitujesz. Wpływasz na nie swoimi emocjami i zachowaniem. Kiedy nie dbasz o siebie, kiedy jesteś w stresie, kiedy jesteś w złych emocjach, lękach, obawach nie tworzysz energii ale wyczerpujesz tą, która jest dookoła Ciebie… 

Zaczynasz czuć się kompletnie bez sił, próbujesz się ratować wlewając w siebie kolejną kawę, która nie działa, masz coraz mniej energii, wstajesz zmęczony, Twoje ciało zaczyna chorować, pojawiają się poważne choroby…
Nie wiesz o tym, bo nikt Cię tego nie nauczył, ale sam doprowadziłeś się do tego stanu. I sam możesz się z tego stanu uwolnić. Człowiek ma tą zdolność, że może za pomocą myśli uzdrawiać swoje emocje i swoje ciało. 

Kierując swoją uwagę na centra energetyczne, wypełniasz je energią i światłem i dajesz im nową informację, o tym jak mają teraz działać. Jeśli kochasz siebie wystarczająco, możesz to zrobić. Możesz pracować ze swoją energią i budować zdrowie i życie na jakie masz ochotę. 

Pracuję w taki sposób kiedy maluję Wysokowibracyjne Obrazy – przedstawienie Ciebie z przyszłości. Spotykamy się na sesji skanowania czakr, ja dowiaduję się jak namalować energetykę na obrazie a Ty dostajesz wytyczne, jak pracować z czakrami. Przeczytaj więcej o obrazach i ich powstawaniu: www.artlantyda.com

– Pani Kamilo, pani się zmieniła – usłyszałam kiedyś od wspaniałego pełnego mocy uzdrowiciela, którego spotkałam po miesiącu niewidzenia – co Pani robi?

– Właściwie nic – odparłam – jedynie zaczęłam pracować z czakrami. 

 – Praca z centrami energetycznymi to najlepsze, co można dla siebie zrobić. – odpowiedział.

I miał rację. Wtedy to był mój początek, jeszcze nie wiedziałam jakie to ważne i zarazem proste. Teraz po latach doskonale znam energetykę swojego ciała, nie pozwalam mu zatrzymywać w sobie negatywnych emocji, nie choruję, w moim życiu zniknął jakikolwiek stres, podniósł się poziom mocy, energii i świadomej kreacji.

rozmowa podczas „przypadkowego” spotkania

Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o swoim polu energetycznym, w najbliższy poniedziałek prowadzę warsztaty: UŻYJ SWOJEJ MOCY:
https://www.weareatlantis.eu/product/praca-z-polem-energetycznym-poniedzialek-12-02-2024

Zainteresowany poznaniem swojej energii i pracą z centami energetycznymi? Możesz też się do mnie zgłosić, zbiera się grupa na warsztaty online, które planuję zacząć w marcu. Napisz do mnie wiadomość! Koniecznie zaobserwuj też profil Artlantyda na facebooku https://www.facebook.com/kamilakaminska.live. Znajdziesz tu posty o energii i czakrach oraz informacje o nadchodzących warsztatach i kursach online.

Przesyłam Ci mnóstwo energii! 
Kamila 🥰