You are currently viewing Jak obrazy wpływają na Twoje życie?

Jak obrazy wpływają na Twoje życie?

Wszystko jest energią.

Ponieważ wszystko jest energią, każda rzecz, którą ktoś tworzy przejmuje i jest wypełniona jego energią. Jak to wpływa na Twoje życie? Pewnie dobrze znasz temat przywożonych z odległych krajów masek. Ludzie boją się wieszać ich w domu, żeby nie przyniosły ze sobą złej energii. A Ci, którzy powiesili, czasem przypisują im, że to przez nie zaczęło się dziać coś niedobrego w ich życiu.

W obrazach jest energia ich twórców.

To jest tak, że przedmioty są naładowane energią ich twórców. Bo proces tworzenia jest procesem bardzo energetycznym, twórca jest TU i TERAZ i przelewa w przedmiot całego siebie, cały ogrom emocji, w których się znajduje. Podobnie ma się sprawa z obrazami. Jeśli jesteś osobą czującą energię – będąc w galerii bardzo łatwo rozpoznasz, co miała w umyśle osoba tworząca dany obraz. Czasem główną emocją jest smutek, czasem gniew lub mrok, w którym artysta się znajduje. Oczywiście są też obrazy z pozytywną energią, pełne radości i ekspresji, obrazy z baśniowym klimatem zabierające nas do krainy marzeń i fantazji.

Najczęściej wybieramy obrazy na podstawie tego, co czujemy, jacy według nas samych jesteśmy, kierują nami emocje, które przeważają w naszym życiu. Ale kiedy chcemy zmienić swoje życie – musimy bardzo uważać na nasze wybory.

Uważaj czym się otaczasz.

Opowiem Ci historię mężczyzny, który nie mógł znaleźć sobie partnerki i bardzo mu to doskwierało. Większość kobiet była dla niego niedostępna, nie umiał z nimi nawiązać relacji. Jak już kogoś poznał nigdy nie był to długi związek. Ten mężczyzna nie był świadomy, że za każdym razem boi się, że kobieta nie zwróci na niego uwagi, a jak wchodził w relację, to bał się, że nie potrwa ona długo… W taki sposób swoimi OCZEKIWANIAMI i wysyłaną przez siebie energią budował swój świat… ale to jest jeszcze grubsza opowieść…

Wiesz co wisiało u niego w domu na ścianach? Kilka obrazów przedstawiających kobiety, odwrócone tyłem, patrzące gdzieś w dal, nieobecne, zamyślone! Niedostępne! Otoczył się gotowymi WIZUALIZACJAMI swoich lęków, obaw, emocji.. a to jeszcze bardziej potęgowało i budowało w nim uczucia bycia niezauważonym, opuszczonym, nie mogącym spotkać swojej ukochanej…

Kiedy dowiedział się jak działa energia, zdał sobie sprawę czym wibruje i co wysyła w przestrzeń dookoła, postanowił to zmienić! Usunął z domu wszystkie obrazy kobiet i zastąpił je obrazami, które sam zaczął malować. Na nowych obrazach znajdował się on z partnerką w radości i miłości, byli uśmiechnięci i szczęśliwi. Przedstawiały różne sceny z życia typu: piknik w ogrodzie czy spacer nad rzeką. Teraz to te szczęśliwe związki ciągle widział na swoich ścianach i za każdym razem kiedy na nie patrzył uśmiechał się i wypełniał emocjami z obrazu.

Wiem, że czekasz teraz na puentę! Dobrze się domyślasz! Po kilku miesiącach spotkał swoją miłość, po kolejnych kilku wzięli ślub i są szczęśliwą parą.

Jak to się stało i dlaczego tak szybko?

Otóż, jak mówi fizyka, nasz cały świat to energia, wibracja, to co widzimy to są fale. Ponieważ fale są różnej długości, nasze oko odbiera je w taki sposób, że widzimy kolory. Jeśli poczytasz o budowie atomu, dowiesz się, że tak na prawdę więcej w nim przestrzeni niż materii. Polecam zgłębić ten temat.

Ale wracając do wibracji. Na pewno widziałeś, a jeśli nie to znajdziesz na youtube filmik o rezonansie akustycznym. Przedstawia on dwa kamertony. W pierwszym przypadku jeden kamerton wysyła dźwięk o częstotliwości 440Hz a drugi o częstotliwości 512Hz. Stoją obok siebie i pierwszy kamerton zostaje wprowadzony w drgania uderzeniem. Drugi kamerton stoi stabilnie i nic się z nim nie dzieje. W drugiej fazie eksperymentu został wymieniony jeden z kamertonów i teraz oba kamertony mają taką samą częstotliwość. Znowu stoją obok siebie i pierwszy zostaje uderzeniem wprowadzony w drgania automatycznie zaczyna drgać kamerton stojący obok. Stało się tak dlatego, że drugi kamerton był przystosowany do odczytania tej samej częstotliwości – wibracji.

Identycznie dzieje się z naszymi emocjami, które tworzą nasz świat. Mężczyzna zmienił swoją wibrację – wypełnił się zupełnie nowymi emocjami i zaczął zauważać otaczający go świat i osoby będące w identycznej wibracji. Często w tym miejscu pojawia się pytanie: jak szybko można coś w swoim życiu zmienić? Tak szybko, jak szybko jesteś gotowy na zmianę siebie. Z własnego doświadczenia powiem Ci, że raz to była u mnie kwestia kilku miesięcy. Raz 1,5 miesiąca. Z czasem jak poznajemy mechanizm i zaufamy sobie możemy otrzymać coś w kilka dni lub natychmiast. Wszystko jest kwestią naszego nastawiania i gotowości do zmiany, ale także nie bojkotowania samego siebie pełnymi obaw słowami i myślami.

Obrazy w wysokich wibracjach.

Teraz już pewnie wiesz, dlaczego tworzę obrazy tylko wtedy, kiedy jestem w wysokiej wibracji. Przed każdym przystąpieniem do malowania medytuję podnosząc swoją energię i otwierając się na przepływ. Maluję Wysokowibracyjne Obrazy na zamówienie. Mają za zadanie podnieść energię odbiorcy i być dla niego lustrem – gotową wizualizacją jego przyszłego życia, które zaczyna tworzyć teraz pracując nad zmianą swojej wibracji. Tu przeczytasz więcej o tworzonych przeze mnie obrazach:

https://artlantyda.com/obrazy-wysokowibracyjne

Zapraszam po Unikatowy Obraz Wysokowibracyjny namalowany specjalnie dla Ciebie!